ADM – Naročanje obrazcev in receptov

Tukaj lahko naročite recepte, napotnice za kontrolne preglede, tehnične pripomočke in prevoznice za reševalne prevoze. Obrazec ni namenjen zdravstvenemu posvetu. Na strokovna vprašanja ne odgovarjamo.

Vaše sporočilo bomo obravnavali v 3 delovnih dneh. Klicali vas bomo le v primeru nejasnosti.

Prosimo vas, da obvezno navedete vaše točno ime in priimek, datum rojstva, telefonsko številko, ime vašega izbranega zdravnika ter opišete kaj želite. Polje označeno z * zahteva obvezen vnos podatkov. Da bi vam lahko odgovorili vnesite vaš pravilen e-naslov. V kolikor ne prejmete kopije sporočila ste vnesli napačen e-naslov.

Izberite osebnega zdravnika
Prepričajte se o pravilnosti vnosa vašega e-naslova
Prepišite številko iz kartice ZZZS
V kolikor naročate zdravila (recepte) obvezno napišite katera zdravila potrebujete. V kolikor naročate napotnico ali kakšen drugi dokument obvezno napišite kateri dokument ali napotnico naročate.
(Na vprašanja glede osebnega zdravstvenega stanja z uporabo spletnega obrazca ne odgovarjamo.)

Anketni vprašalnik ZD Postojna

VPRAŠALNIK O ZADOVOLJSTVU PACIENTOV UPORABE STORITEV ZD POSTOJNA

Spoštovani uporabniki ZD Postojna. Vabimo vas, da izpolnite vprašalnik o vašem zadovoljstvu z uporabo naših storitev. Hvala.