ADM – Naročanje obrazcev in receptov

Na elektronska sporočila bomo lahko odgovorili le, če je zdravnik prisoten.

Trenutne odsotnosti:

Tukaj lahko naročite recepte, napotnice za kontrolne preglede, tehnične pripomočke in prevoznice za reševalne prevoze. Obrazec ni namenjen zdravstvenemu posvetu. Na strokovna vprašanja ne odgovarjamo.

Vaše sporočilo bomo obravnavali v 3 delovnih dneh. Klicali vas bomo le v primeru nejasnosti.

Prosimo vas, da obvezno navedete vaše točno ime in priimek, datum rojstva, telefonsko številko, ime vašega izbranega zdravnika ter opišete kaj želite. Polje označeno z * zahteva obvezen vnos podatkov. Da bi vam lahko odgovorili vnesite vaš pravilen e-naslov. V kolikor ne prejmete kopije sporočila ste vnesli napačen e-naslov.

Izberite osebnega zdravnika
Prepričajte se o pravilnosti vnosa vašega e-naslova
Prepišite številko iz kartice ZZZS
V kolikor naročate zdravila (recepte) obvezno napišite katera zdravila potrebujete. V kolikor naročate napotnico ali kakšen drugi dokument obvezno napišite kateri dokument ali napotnico naročate.
(Na vprašanja glede osebnega zdravstvenega stanja z uporabo spletnega obrazca ne odgovarjamo.)