ZAPOSLENI:

• Jerneja Naveršnik, dipl. delovna terapevtka
  • Barbara Potočnik, univ. dipl. soc. delavka
  • Jerneja Zalokar, mag. psihologije
  • Veronika Budna, dipl. med. sestra, pooblaščena oseba za vodenje čakalne knjige

Ambulanti psihologinje in specialne pedagoginje bosta začeli obratovati predvidoma  v mesecu avgustu, v prihodnjih mesecih bo vrata odprla tudi delovna terapija.

KAKO SE NAROČITE NA PREGLED?

Osebno, po e-pošti ali po pošti nam dostavite delovni nalog za psihologa, specialnega pedagoga ali napotnico za pedopsihiatra.
V kolikor boste poslali po pošti, pripišite tel. številko in/ali e-naslov.
Za informacije in naročanje na termin smo dosegljivi v ordinacijskem času ambulante.

KAJ POTREBUJETE ZA PREGLED IN OBRAVNAVO

• potrjeno zdravstveno kartico
  • urejen veljaven delovni nalog ali napotnico.

V primeru nujnega stanja se izven našega ordinacijskega časa lahko obrnete na:
– službo za otroško psihiatrijo na Pediatrični kliniki v Ljubljani (Bohoričeva ul. 20) med 8.00 – 15.00 uro za otroke do 15. leta
– urgentno triažno ambulanto Centra za mentalno zdravje za mladostnike (Grablovičeva 44 a) od 15. do 18. leta

Izven rednega delovnega časa se v primeru, da zaradi duševne motnje otrok/mladostnik ogroža svoje življenje ali življenje drugih ali če huje ogroža svoje zdravje ali zdravje drugih ali povzroča hudo premoženjsko škodo sebi ali drugim, napoti na pregled v dežurno službo, ki deluje v okviru Enote za intenzivno otroško in adolescentno psihiatrijo.

Telefon (centrala)05 700 04 00
e-poštacdzom@zd-po.si