ZAPOSLENI:

• Barbara Potočnik, univ. dipl. soc. delavka
  • Jerneja Zalokar, mag. psihologije
  • Irma Plevnik, logopedinja
  • Mojca Ljubič, zdravstveni tehnik, pooblaščena oseba za vodenje čakalne knjige

Ambulanti klinične psihologinje in delovne terapevtke bosta začeli delovati 4.11. 2019.

KAKO SE NAROČITE NA PREGLED?

Osebno, po e-pošti ali po pošti nam dostavite delovni nalog za psihologa, specialnega pedagoga, delovnega terapevta ali napotnico za pedopsihiatra oz. kliničnega psihologa.
V kolikor boste poslali po pošti, pripišite tel. številko in/ali e-naslov.
Za informacije in naročanje na termin smo dosegljivi v ordinacijskem času ambulante.

KAJ POTREBUJETE ZA PREGLED IN OBRAVNAVO

• potrjeno zdravstveno kartico
  • urejen veljaven delovni nalog ali napotnico.

V primeru nujnega stanja se izven našega ordinacijskega časa lahko obrnete na:

• službo za otroško psihiatrijo na Pediatrični kliniki v Ljubljani (Bohoričeva ul. 20) med 8.00 – 15.00 uro za otroke do 15. leta
  • urgentno triažno ambulanto Centra za mentalno zdravje za mladostnike (Grablovičeva 44 a) od 15. do 18. leta

Izven rednega delovnega časa se v primeru, da zaradi duševne motnje otrok/mladostnik ogroža svoje življenje ali življenje drugih ali če huje ogroža svoje zdravje ali zdravje drugih ali povzroča hudo premoženjsko škodo sebi ali drugim, napoti na pregled v dežurno službo, ki deluje v okviru Enote za intenzivno otroško in adolescentno psihiatrijo.

Prijavnica

Prijavnica – prenos datoteke (Prijavnico pošljite skenirano na e-mail centra ali po pošti na naslov: CDZOM, ZD Postojna, Prečna ulica 2, 6230 Postojna.)

Telefon (centrala)05 700 04 00
e-poštacdzom@zd-po.si