Zaposleni:

• Nina Mlakar, dr.med., spec. otroške in mladostniške psihiatrije, vodja CDZOM
  • dr. Valerija Bužan, spec. klin. psih.
  • Alenka Fatur, specialna pedagoginja, prof. defektologije
  • Karin Grgurić, mag. psihologije.
  • Jerneja Naveršnik, dipl. delovna terapevtka
  • Barbara Potočnik, univ. dipl. soc. delavka
  • Jerneja Zalokar, mag. psihologije
  • Irma Plevnik, logopedinja
  • Mojca Ljubič, zdravstveni tehnik
  • Urban Arnič, dipl. zdravstvenik, pooblaščena oseba za vodenje čakalne knjige

Kako se naročite na pregled?

Osebno, po e-pošti ali po pošti nam dostavite delovni nalog za psihologa, specialnega pedagoga, delovnega terapevta ali napotnico za pedopsihiatra oz. kliničnega psihologa.
V kolikor boste poslali po pošti, pripišite tel. številko in/ali e-naslov.
Po prejeti napotni listini vam bomo posredovali triažni obrazec na osnovi katerega vam bomo določili termin prvega pregleda, prosili za dodatne informacije oz. vam svetovali druge oblike pomoči

Za informacije in naročanje na termin smo dosegljivi na telefon v:

• ponedeljek od 13.00 – 15.00 in od 17.00 – 18.00 ure
  • torek, sredo, četrtek, petek od 8.00 – 13.00 ure

Kaj potrebujete za pregled in obravnavo?

• potrjeno zdravstveno kartico
  • urejen veljaven delovni nalog ali napotnico.

V primeru nujnega stanja se izven našega ordinacijskega časa lahko obrnete na:

• Službo za otroško psihiatrijo na Pediatrični kliniki v Ljubljani (Bohoričeva ul. 20) med 8.00 – 15.00 uro za otroke do 15. leta
  • triažno ambulanto Centra za mentalno zdravje za mladostnike (Grablovičeva 44 a) od 15. do 18. leta

Izven rednega delovnega časa se v primeru, da zaradi duševne motnje otrok/mladostnik ogroža svoje življenje ali življenje drugih ali če huje ogroža svoje zdravje ali zdravje drugih ali povzroča hudo premoženjsko škodo sebi ali drugim, napoti na pregled v dežurno službo, ki deluje v okviru Enote za intenzivno otroško in adolescentno psihiatrijo.

Prijavnice

• Socialne veščine (Prijavnico pošljite skenirano na e-mail centra ali po pošti na naslov: CDZOM, ZD Postojna, Prečna ulica 2, 6230 Postojna.)

Otrokom, mladostnikom in staršem v pomoč

telefon05 700 04 40
e-poštacdzom@zd-po.si