ZA2 – Maja Leban, dr. dent. med

Obvestila izbrane ambulante

Splošna obvestila

V primeru herpesa vse posege v ustih preložimo.

V zobozdravstveni ordinaciji zdravstvenega doma izvajamo splošne zobozdravstvene storitve, namenjene pri nas opredeljenim pacientom. Cilj našega dela je zdravje ustne votline v celoti, kar pomeni zdravje zob, obzobnih tkiv ter pravilno funkcijo stomatognatnega sistema. Ko je ta cilj dosežen, je nujno potrebno skrbno in pravilno vzdrževanje ustne higiene, ki omogoča trajnost ustnega zdravja.

Urnik ambulante

• ponedeljek: 12:00 – 19:30
  • torek: 08:00 – 17:00

• telefon: 05 700 04 34
  • e-naslov: zobna.amb2@zd-po.si

Medicinsko osebje

• Maja Leban, dr. dent. med
  • Lejla Ibrahimović, zdr. administrator.

Možnosti naročanja na pregled

• e-naročanje
  • telefonsko (ponedeljek: med 12:00 in 15:00, torek: med 11.00 – 13.00), na telefon 05 700 04 34
  • osebno v ambulanti med zgoraj navedenimi urami
  • po pošti: ZD dr. Franca Ambrožiča Postojna,  Zobna ambulanta 2, Prečna ulica 2, 6230 Postojna

V kolikor se želite opredeliti pri Maji Leban, dr. dent. med. kot osebnemu zobozdravniku, pokličite ob ponedeljkih med 12:00 in 15:00.

Anketni vprašalnik ZD Postojna

VPRAŠALNIK O ZADOVOLJSTVU PACIENTOV UPORABE STORITEV ZD POSTOJNA

Spoštovani uporabniki ZD Postojna. Vabimo vas, da izpolnite vprašalnik o vašem zadovoljstvu z uporabo naših storitev. Hvala.