ZA2 – Tamara Perhavec dr.dent.med.

Nujne bolečinske paciente sprejemamo izključno po predhodnem telefonskem naročilu. V primeru nujnega stanja v zobozdravstvu pri osebah s potrjeno okužbo ali sumom na okužbo deluje posebna vstopna točka za nujne primere v Kopru, kamor se je potrebno predhodno naročiti.

Podrobnejše informacije dobite pri izbranem osebnem zobozdravniku.

V času epidemije osebno naročanje ni možno.

Urnik ambulante

• ponedeljek: ponedeljek13.00 – 19.30
  • torek: 7.30 – 13.15
  • sreda: 7.30 – 11.30

• telefon: 05 700 04 34
  • e-naslov: zobna.amb2@zd-po.si

Medicinsko osebje

• Tamara Perhavec, dr.dent.med.
  • Mateja Vehar, SMS

Obvestila izbrane ambulante

Splošna obvestila

V primeru herpesa vse posege v ustih preložimo.

V zobozdravstveni ordinaciji zdravstvenega doma izvajamo splošne zobozdravstvene storitve, namenjene pri nas opredeljenim pacientom. Cilj našega dela je zdravje ustne votline v celoti, kar pomeni zdravje zob, obzobnih tkiv ter pravilno funkcijo stomatognatnega sistema. Ko je ta cilj dosežen, je nujno potrebno skrbno in pravilno vzdrževanje ustne higiene, ki omogoča trajnost ustnega zdravja.

Možnosti naročanja na pregled

• e-naročanje
  • telefonsko (ponedeljek: med 17.00 – 19.00, torek med 11.00 – 13.00, sreda med 11.00 – 12.00), na telefon 05 700 04 34
  • osebno v ambulanti med zgoraj navedenimi urami